„Technopakas“ išdidžiai vykdome savo verslą iš Lietuvos.

Mes specializuojamės pakavimo medžiagų ir įrangos gamyboje, štai trumpa įmonės istorija:
Kompanija savo veiklą pradėjo 1993 m. Vilniuje, Lietuvoje, įkurta grupelės verslininkų turinčių didelę patirtį pakavimo pramonėje. Įmonė startavo kaip nedidelis verslas su vos keletu darbuotojų, tačiau sparčiai augo bei įgavo puikią reputaciją dėl aukštos kokybės pakavimo produktų gamybos.

Metams bėgant, „Technopakas“ išplėtė savo veiklą ir produktų linijas, šiuo metu galintis pasiūlyti įvairioms pramonės šakoms platų pakavimo medžiagų ir įrangos asortimentą. Įmonė taip pat partneriauja su pakavimo medžiagų ir įrangos gamintojais iš viso pasaulio, kas leidžia klientams siūlyti naujausias technologijas ir inovacijas gamyboje.

Šiai dienai „Technopakas“ yra viena iš pirmaujančių pakavimo įmonių Lietuvoje, aptarnaujanti klientus maisto, kosmetikos ir kitose pramonės šakose. Kompanijos sėkmė yra pagrįsta inovacijomis, klientų aptarnavimo bei produktų kokybės gerinimu, investicijomis į naujausias technologijas bei įrangą. Būtent tai padeda išlikti tarp pakavimo pramonėje lyderiaujančių įmonių.

Misija

Padėti prekių gamintojams supakuoti produktą į unikalią ir kokybišką pakuotę, naudojant saugią gamtai žaliavą.

Vizija

Plėtra į Europos Sąjungos šalis bei tiesioginis darbas su produktų gamintojais visoje Europoje.

Istorija

1993 metais

Trys jauni ir ambicingi vyrai įkūrė Technopaką su tikslu gaminti įdėklus šokoladiniams saldainiams. Laikui bėgant gaminamos pakuotės asortimentas didėjo, užsakymai augo. Į veiklą įsitraukė trys šeimos. Nuo pat įmonės įkūrimo visus vienijo vienas tikslas – pateikti klientui aukščiausios kokybės pakuotę, pritaikytą individualiam produktui.

2000 metais

Įkurta Technoforma. Technoforma užsiima metalo apdirbimu bei formų gamyba. Tai leidžia Technopakui būti greitesniam, lankstesniam bei pranašesniam naujų projektų vykdyme.

2001 metais

Baltarusijoje buvo įkurta kompanija Technoplast. Technoplast asortimentas yra toks pat platus, kaip ir Technopako. Įmonės pagrindiniai klientai – Baltarusijos saldainių bei skanėstų fabrikai, prekybos tinklai bei kiti. Technoplastas taip pat turi galimybę vykdyti individualių pakuočių projektus.

2004 metais

Technopakas pasitiko su dideliu perversmu – platus standartinės pakuotės asortimentas, nauji įrenginiai padėsiantys rinkai tiekti naujoves, bei 40-ties darbuotojų kolektyvas, dirbantis trimis pamainomis. Nuolatinės investicijos ne tik į įrenginius, bet ir į žmogiškąjį kapitalą pagaliau atnešė grąžą- Technopakas Pabaltijos lyderis. 2004 metais Technopakas užėmė 90 proc. plastikinės pakuotės rinkos Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Puikūs komandinio darbo pasiekimai pastūmėjo kompaniją plėstis ir gvildenti naujus pakuotės modelius.

2010 metais

Technopakas nusprendė visas jėgas skirti plėtrai į kitas Europos Sąjungos šalis. Nuolatinis dalyvavimas tarptautinėse parodose greitai davė vaisių- įmonės vardas tapo žinomas Europos skanėstų gamintojams. Įmonė turi savo atstovus Latvijoje / Estijoje / Slovakijoje / Danijoje / Švedijoje / Airijoje / Baltarusijoje.

2015 metais

Įmonė sutiko metus erdvesnėse patalpose. Kompanijos naujas adresas: Draugystės g. 18, LT- 13220 Valčiūnai, Vilniaus raj.

Šių metų vasarį Technopakui sukanka 30 metų ir iki šios dienos įmonei vadovauja tie patys trys jauni ir ambicingi vyrai.

Neradote ko ieškote?

Individualūs
sprendimai

Mūsų
partneriai