Privatumo politika

Įsigaliojimo data: 2023 m. birželio 6 d.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. birželio 6 d.

Šioje privatumo politikoje aprašomos J. Pietkun, M. Mikelionio, T. Šurpickij bendrijos „Technopakas“, Draugystės 18, Valčiūnai, Vilniaus rajonas LT-13220, Lietuva, politika, el. paštas: info@technopakas.lt, telefonas: +37052152323 Jūsų informacijos, kurią renkame Jums naudojantis mūsų svetaine ( https://technopakas.lt ), rinkimas, naudojimas ir atskleidimas („Paslauga“). Prisijungdami prie Paslaugos ar naudodamiesi ja, sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleista pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo pačiu, nesijunkite ir nesinaudokite Paslauga.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo ir paskelbsime pataisytą privatumo politiką Paslaugoje. Patikslinta Politika galios 180 dienų nuo pataisytos Politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Paslauga po tokio laiko reikš, kad sutinkate su peržiūrėta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

Kaip naudojame jūsų informaciją:

Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

  • Rinkodara / reklama
  • Atsiliepimai
  • Klientų atsiliepimų rinkimas
  • Palaikymas
  • Administracijos informacija
  • Tikslinė reklama
  • Svetainės apsauga

Jei norime naudoti jūsų informaciją kokiu nors kitu tikslu, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent iš mūsų reikalaujama kitaip įstatymas.

Kaip dalinamės jūsų informacija:

Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras toliau nurodytas aplinkybes:

  • Rinkodaros agentūros
  • Analizė
  • Duomenų rinkimas ir apdorojimas

Reikalaujame, kad tokios trečiosios šalys asmeninę informaciją, kurią joms perduodame, naudotų tik tam tikslui, dėl kurios ji buvo perduota, ir nesaugotų jos ilgiau, nei reikia minėtam tikslui pasiekti.

Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais: (1) siekdami laikytis taikomų įstatymų, taisyklių, teismo įsakymų ar kitų teisinių procesų; (2) įgyvendinti jūsų sutartis su mumis, įskaitant šią privatumo politiką; arba (3) atsakyti į pretenzijas, kad jūsų naudojimasis Paslauga pažeidžia bet kokias trečiųjų šalių teises. Jei Paslauga ar mūsų įmonė bus sujungta ar įsigyta su kita įmone, jūsų informacija bus vienas iš turto, kuris bus perduotas naujajam savininkui.

Jūsų teisės:

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis. informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@technopakas.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

Slapukai ir t.t.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis stebėjimo technologijomis, žr. mūsų slapukų politiką.

Saugumas:

Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume mūsų kontroliuojamos informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

Trečiųjų šaliu nuorodos ir jūsų informacijos naudojimas:

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugoje esančią nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Skundų, duomenų apsaugos atstovai:

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl jūsų turimos informacijos apdorojimo, galite rašyti mūsų Skundų nagrinėjimo atstovams – J. Pietkun, M. Mikelionio, T. Šurpickij bendrija „Technopakas”, Draugystės 18, Valčiūnai, el. info@technopakas.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.